You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
7 дней в неделю с 08:00 по 21:00 +380953112435

Фампіра (Fampyra) 10мг №56

  • Виробник: Biogen idec
  • Модель: Фампридин
  • Наявність: В наявності
₴0.00грн.

Препарат Фампіра застосовується для лікування розсіяного склерозу, дорослих пацієнтів для покращення ходьби, які не можуть пересуватися.

Застосування:

Приймати препарат Фампіра потрібно двічі на день по 1 таблетці. Час між прийомом таблеток – 12 годин. Одна таблетка вранці і одна таблетка ввечері, не можна приймати таблетки більше ніж двічі на день. Фампір 10 мг приймати на порожній шлунок. Перші прийоми препарату Фампіра повинні бути обмежені двома тижнями, оскільки після двох тижнів лікування ліками Фампіра має бути результат позитивний або не ефективний. Після двотижневого лікування препаратом Фампір потрібно оцінити результат. Перевірити – ситуація з ходьбою покращала чи ні.

Протипоказання:

Протипоказано спільне застосування препарату Фампіра з препаратами, що впливають на виведення препаратів нирками, у дітей віком до 18 років, при індивідуальній чутливості до компонента препарату.

Побічні ефекти:

При застосуванні препарату Фампіра у 1 до 10 із 100 пацієнтів зустрічалися такі побічні дії, як відчуття коливань, запаморочення, головний біль, слабкість та втома, порушення сну, занепокоєння, тремтіння, оніміння або поколювання шкіри, біль у горлі, задишка, нудота, блювання , запор, розлад шлунка, біль у спині.

Умови зберігання:

Тримати при температурі 25°С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Overall Rating 5
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.