You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
7 дней в неделю с 08:00 по 21:00 +380953112435

Хуміра (Humira) 40мг

  • Виробник: Abbvie
  • Модель: адалимумаб
  • Наявність: В наявності
₴10000.00грн.

Хуміра 40 мг/0,4мл в одноразовому шприці-флаконі

Діюча речовина: Адалімумаб

Аналогічні препарати: Хайрімоз


Імунодепресант. Адалімумаб є рекомбінантним моноклональним антитілом, пептидна послідовність якого ідентична IgG1 людини. Адалімумаб селективно зв'язується з ФНПα та нейтралізує його біологічні функції за рахунок блокади взаємодії з поверхневими клітинними р55 та р75 рецепторами до ФНПα. ФНПα - це природний цитокін, який бере участь у регуляції нормальної запальної та імунної відповіді. Підвищену концентрацію ФНП виявляють у синовіальній рідині у хворих на ревматоїдний артрит, ювенільний ідіопатичний артрит, псоріатичний артрит та анкілозуючий спондиліт. ФНП відіграє важливу роль у розвитку патологічного запалення та руйнування суглобової тканини, характерних для цих захворювань.


Підвищені концентрації ФНП також виявляються в псоріатичних бляшках. При бляшковому псоріазі лікування адалімумабом може призвести до зменшення товщини бляшок та зменшення інфільтрату у клітинах запалення. Взаємозв'язок даного клінічного ефекту адалімумабу з механізмом його дії не встановлено. Адалімумаб модулює також біологічні реакції, які індукуються або регулюються ФНПα, включаючи зміни вмісту молекул адгезії, що викликають міграцію лейкоцитів.


У хворих на ревматоїдний артрит адалімумаб викликає швидке зниження концентрацій острофазних показників запалення (С-реактивного білка та ШОЕ) та сироваткових концентрацій цитокінів (інтерлейкін-6). Зменшення вмісту С-реактивного білка також спостерігалося у пацієнтів із ювенільним ідіопатичним артритом або хворобою Крона. Крім того, відзначається зниження сироваткової активності матриксних металопротеїназ (ММП-1 і ММП-3), що викликають ремоделювання тканин, що лежить в основі руйнування хряща.

Overall Rating 5
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.