You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
7 дней в неделю с 08:00 по 21:00 +380953112435

Молнупіравір 200мг (Molnupiravir 200mg) Індія (Капсули, таблетки)

  • Виробники Merck
  • Модель: Molnupiravir
  • Наявність: В наявності
₴1700.00грн.
Теги: molnuvir, molnupiravir

+380953112435  -  Viber, WhatsApp, Telegram

Відправка по Україні. В наявновсті в: Києві, Дніпрі, Одесі, Рівному, Хмельницькому, Львові, Ужгороді, Черкасах, Харкові.


"Молнупіравір" – це таблетка, яка складається з молекул N-гідроксицитидину, що змінюється в тілі людини, набуваючи здатності вбудовуватися у вірусну РНК. Це призводить до появи багатьох мутацій у генах SARS-COV-2, які перешкоджають функціонуванню вірусу. Як наслідок, в організмі людини зменшується кількість вірусних часток, що знижує тяжкість симптомів COVID-19.

Результати наукових досліджень опублікованих у журналі Science Translational Medicine доводять, що сполука є ефективною проти грипу, SARS-COV-2 та інших коронавірусів тварин. Препарат вбудовується у РНК вірусів, спричиняючи накопичення великої кількості шкідливих мутацій і блокуючи подальше розмноження вірусів у клітинах людини. Про це свідчать результати дослідження опубліковані в журналі Nature Structural and Molecular Biology.


Наскільки він ефективний


Результати одного з перших досліджень ефективності препарату "Молнупіравір", опублікованих у British Medical Journal, показали його 50% дієвість у пацієнтів із захворюванням легкого та середнього ступеня тяжкості. Втім, остаточний аналіз ефективності показав зниження цього показника до 30%. Попри отримані результати, учасники експертної панелі Управління продовольства і медикаментів США схвалили екстрене використання препарату на практиці з надією, що він допоможе пацієнтам групи ризику уникнути госпіталізації чи смерті.


Які бувають побічні ефекти

Остаточний звіт клінічних випробувань, наданих компанією Merck, свідчить про "чистий профіль безпеки" препарату. Тобто добровольці, що брали участь у дослідженні, не мали серйозних побічних ефектів. Утім, прийом "Молнупіравіру" все ж може спровокувати діарею, запаморочення чи нудоту.


Кому варто приймати "Молнупіравір"

МОЗ рекомендує приймати препарат пацієнтам старшим 18 років, які мають високий ризик прогресування до важкої форми COVID-19, включаючи госпіталізацію або смерть. 

"Морнупіравір" не можна використовувати дітям та підліткам молодшим 18 років, оскільки він може вплинути на ріст кісток і хрящів. Це зазначено в оціночному звіті Комітету з лікарських засобів Європейської медичної агенції.Overall Rating 5
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре