You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
7 дней в неделю с 08:00 по 21:00 +380953112435

Талікс 100 мг 30 капсул

 • Виробник: Fresenius Kabi
 • Модель: Thalix
 • Наявність: В наявності
₴1200.00грн.

Талікс 100 мг, 30 капсул


Виробник

Фрезеніус Кабі Приват Лімітед


КОМПОНЕНТИ ПРЕПАРАТУ

Талідомід (100мг)

Зберігати при температурі нижче 30°C


Талікс використовується для лікування множинної меланоми та реакції лепри (проказа). Цей препарат відноситься до групи препаратів, які впливають на роботу імунної системи.


Талікс слід приймати натще, але намагайтеся приймати його у фіксований час щодня, щоб отримати максимальну користь. Ваш лікар вирішить, яка необхідна доза та як часто вам потрібно її приймати. Це буде залежати від того, за якого стану працює ваше лікування, і це може час від часу змінюватися. Ви повинні приймати його саме так, як сказав вам лікар. Прийом його неправильно або надміру може викликати дуже серйозні побічні ефекти. Вам можуть знадобитися тижні чи місяці, щоб побачити чи відчути переваги препарату, але не припиняйте його приймати, якщо ваш лікар не скаже про це.


Деякі поширені побічні ефекти цих ліків включають головний біль, сонливість, нудоту, висипання, слабкість і запаморочення. Ці ліки можуть зменшити кількість клітин крові в крові (низька червона кров та низькі лейкоцити), що збільшує сприйнятливість до інфекції та кровотечі. Регулярні аналізи крові потрібні для перевірки клітин крові під час лікування. Це може призвести до утворення тромбів, і ваш лікар може порекомендувати інші ліки для його запобігання.


Перш ніж приймати його, повідомте свого лікаря, якщо у вас є серцеві захворювання, проблеми з печінкою або нирками. Багато інших ліків можуть впливати або бути порушеними цими ліками, тому розкажіть своїй медичній команді про всі ліки, які ви використовуєте. Не рекомендується приймати ці ліки під час вагітності або грудного вигодовування. Щоб уникнути вагітності, важливо використати ефективну контрацепцію як чоловікам, так і жінкам під час лікування. Бажано пити достатньо рідини, щоб залишатися гідратованим під час прийому цих ліків.


ПЕРЕВАГИ ТАЛІКС

Застосовується при множинній меланомі

Якщо у вас множинна меланома, ваше тіло руйнує кістки швидше, ніж відновлює. Це послаблює кістки, викликає біль у них та збільшує шанси їх зламати. Талікс може бути рекомендований разом з іншими методами лікування раку, такими як хіміотерапія. Це важлива частина вашого лікування і збільшує виживання людей, які страждають на множинну меланому (тип раку крові). Цей препарат вбиватиме ракові клітини і запобігатиме їх надмірному зростанню, а також поширюватиметься на інші частини тіла. Ретельно слідуйте інструкціям свого лікаря, щоб отримати максимальну користь.


Лепра (Проказа)

Реакції Лепри є складними запальними реакціями, які можуть виникати до, під час або після лікування прокази, яка є серйозним бактеріальним захворюванням шкіри. Ці реакції збільшують ушкодження нервів та смертельну інвалідність у пацієнтів із проказою. Тому лікування реакції лепри необхідно за допомогою таких ліків, як Талікс для покращення імунної системи та користі для здоров'я. Ці ліки запобігають більшим збиткам, викликаним реакцією лепри. Щоб отримати максимальну користь, приймайте її так, як написано лікарем у рецепті.


Побічні ефекти Талікс

Більшість побічних ефектів цих ліків не вимагають консультації лікаря і регулярне вживання препарату частково усуває побічні ефекти. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо побічні ефекти зберігаються або починають погіршуватися симптоми.


Загальні побічні ефекти Талікс

 • Тератогенна дія
 • Головний біль
 • Сонливість
 • Висип
 • Летаргія
 • Запаморочення
 • Набряки
 • Втрата апетиту
 • Зменшення кількості лейкоцитів
 • Зниження рівня кальцію у крові
 • Втома
 • М'язова слабкість
 • Лихоманка
 • Тривога
 • Утворення тромбів
 • Суха шкіра
 • Втрата ваги
 • Зниження лейкоцитів
 • Невропатія
 • Запор
 • Блювота


ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ТАЛІКС

Проконсультуйтеся з лікарем про дозування та тривалість цих ліків. Талікс 100 капсул слід приймати натще.


ЯК ПРАЦЮЄ ТАЛІКС

Талікс контролює функції імунної системи організму та опосередковано допомагає в усуненні ракових клітин. Він також запобігає зростанню кровоносних судин при раку.


РЕКОМЕНДАЦІЇ З БЕЗПЕКИ


Алкоголь:

Талікс може спричинити надмірну сонливість у поєднанні з алкоголем.


Вагітність:

Талікс є дуже небезпечним для використання під час вагітності. Проконсультуйтеся з лікарем, оскільки дослідження на тваринах і вагітних жінках показали шкідливий вплив на дитину, що розвивається.


Висмоктування молока із грудей:

Талікс є небезпечним для використання в період лактації. Дослідження, проведені на людях, показують, що цей препарат може поєднуватися з материнським молоком і завдавати шкоди малюкові. Проконсультуйтеся з лікарем.


Водіння:

Талікс 100 мг у капсулах також може викликати побічні ефекти, які можуть вплинути на вашу здатність керувати автомобілем.


Ви можете випробовувати

ти побічні ефекти, такі як запаморочення, втома, сонливість або помутніння зору від Талікс, і це впливає на вашу здатність керувати автомобілем.


Нирки:

Безпечно за рекомендацією лікаря

Талікс, ймовірно, безпечний для використання у пацієнтів із захворюваннями нирок. Існує дуже мало інформації про те, що немає необхідності дозувати Талікс 100 мг у капсулах у цьому випадку. Проконсультуйтеся з лікарем.


Печінка:

Безпечно за рекомендацією лікаря

Талікс безпечний для використання у пацієнтів із захворюваннями печінки. Існує дуже мало інформації про те, що немає необхідності дозувати Талікс 100 мг у капсулах у цьому випадку. Проконсультуйтеся з лікарем.


ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ПРОПУСТИТЕ ПРИЙОМ ТАЛІКС?


Якщо ви пропустили дозу Талікс, прийміть її якнайшвидше. Однак, якщо настав час для наступної дози, пропустіть пропущену дозу та приймайте наступну дозу у звичайний час. Не подвоювати дозу.

Overall Rating 5
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.