You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
7 дней в неделю с 08:00 по 21:00 +380953112435

Ремдесивір (Коровір) 100mg, Індія

  • Модель: Ремдесивир
  • Наявність: В наявності
₴1500.00грн.

Ремдесивір


Першого травня 2020 року в США було видано дозвіл на використання ремдесивіру для екстреного лікування COVID-19. Дозвіл видано у спрощеному порядку, що є винятком для діяльності Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (U.S. Food and Drug Administration)


Ремдесивір (Remdesivir, код розробки GS-5734) – це нуклеотидний аналог аденозин трифосфату, який інгібує РНК залежну РНК полімеразу, що, у свою чергу, зупиняє зростання ланцюга вірусної РНК.

Стандартний режим дозування, який пропонується органами охорони здоров'я, передбачає наступну схему застосування: перша доза, так звана, завантажувальна - 200 мг, а потім по 100 мг на добу, тривалістю до 4 днів. Загальний курс складає 5 днів. Препарат вводиться внутрішньовенно протягом 30-120 хвилин, згідно з інструкцією. При необхідності курс лікування може бути продовжений до 10 днів, включаючи першу дозу.


З урахуванням того, що ремдесивір є нуклеотидним аналогом, то його, як і до інших нуклеотидних препаратів, необхідно застосовувати з урахуванням біодоступності та переносимості пацієнтом, тобто індивідуально.


При призначенні Ремдесівіру або його аналогів, враховується вік пацієнта, стан печінки, а глобальним показанням до застосування є наявність пневмонії та необхідність застосування кисневої/ШВЛ підтримки дихання.


У деяких дослідженнях (Гонконг, близько 10000 пацієнтів) та спостережень виявлено менший ризик летального результату у випадках, коли ремдесивір застосовується з глюкокортикостероїдами, при цьому ремдесивір призначався на один день раніше або одночасно з кортикостероїдами.


Безпека Ремдесивіру


Слід звернути увагу на кілька моментів, що стосуються безпеки ремдесивіру: перший принциповий момент це те, що ремдесивір може бути асоційований з нефротоксичністю, отже, його застосування у пацієнтів з СКФ менше 30 мл/хв має здійснюватися обережно і тоді, коли передбачувана користь перевищує ризики. У питаннях про нефротоксичність ремдесивіру слід розуміти, що не стільки сам по собі ремдесивір токсичний, а скоріше стабілізатори, які застосовуються для кращої розчинності даного лікарського засобу. Ремдесивір розчинений у речовині, яка називається сульфобутиловий ефір бета-циклодекстрин натрію. Цей розчинник застосовується у багатьох лікарських препаратах та його дія на організм людини добре вивчена.


Застосовуючи ремдесивір слід пам'ятати, що пацієнт отримує інші ліки, які можуть взаємодіяти з ремдесивіром і викликати певні небажані ефекти.

Overall Rating 5
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.